KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095071
nr 1309 5071
Oidentifierad konstnär. Fruktkorg, ej signerad, omkring 1900. Olja på pappannå, 43x30 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 februari 2020
kl 19:53:22
21/2 20:48:23
23/2 11:50:58